-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 4
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-11-003425-a
Завершена
1 215 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 077.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 077.50 UAH
Номер:
417f56c7e3414383a19a3f00bd0765b5
Внутрішній номер закупівлі:
8115484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-11-003425-a
Замовник:
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42259888
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шкуренко Людмила Олександрівна 702-20-09 HAGSNATALIA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 215 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 077.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
36 400.00 UAH
Період уточнення:
11.01.2021 17:24 - 17.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2021 17:24 - 27.01.2021 18:00
Аукціон:
28.01.2021 12:33 - 28.01.2021 13:06
Період кваліфікації:
28.01.2021 13:06 - 18.02.2021 14:24
Період завантаження договору:
18.02.2021 14:24 - 10.03.2021 14:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач зобов’язаний сплатити вартість поставленої (спожитої) електричної енергії, на підставі Акту приймання-передачі електричної енергії у строк, що не перевищує 25 (двадцять п’ять) календарних днів. Бюджетні зобов’язання за договором виникають між сторонами у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань затверджених на 2021 р.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
425000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Оскарження: 04.02.2021 13:10 - 15.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Коваленко Валерій +380442774777 acidlove@ex.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Оскарження: 04.02.2021 13:10 - 15.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
854 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
854 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.02.2021 13:10
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 11.02.2021 12:23 - 22.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Фесенко Є.О. 380672361466 ENERGOGAZREZERV@UKR.NET http://energogazrezerv.com.ua/
-
Адреса:
18002 , Україна, Черкаська область, Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 11.02.2021 12:23 - 22.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
964 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
964 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.02.2021 12:23
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
Оскарження: 18.02.2021 14:24 - 01.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40464528
-
Контактна особа:
Денис Борисов 0504000860 MEGAENERGO_POSTACH@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БАЖАНОВА, будинок 21/23
Оскарження: 18.02.2021 14:24 - 01.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
972 340.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
972 340.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2021 14:24
Відповіді на вимоги
10
Документи
170
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТЛОДАХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42900439
-
Контактна особа:
Віталій Доценко 380955159777 svitlodah@gmail.com
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19, офіс 318
Початкова пропозиція
994 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
994 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
9285ff60f44c4feea9ff34c51357d554
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-11-003425-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40464528
-
Контактна особа:
Денис Борисов 0504000860 MEGAENERGO_POSTACH@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БАЖАНОВА, будинок 21/23
Номер договору:
7/21
Сума договору:
325 201.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
271 000.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.03.2021 00:01
Статус:
Виконаний