-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
325 201.00
UAH з ПДВ
Номер:
9285ff60f44c4feea9ff34c51357d554
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-11-003425-a-a1
Замовник:
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42259888
-
Контактна особа:
Шкуренко Людмила Олександрівна 702-20-09 HAGSNATALIA@UKR.NET
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40464528
-
Контактна особа:
Денис Борисов 0504000860 MEGAENERGO_POSTACH@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БАЖАНОВА, будинок 21/23
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
7/21
Дата підписання:
01.03.2021 00:01
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
325 201.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 200.17 UAH)
Оплачено:
325 201.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 200.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
142142 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5a8290cdeb6e47528985dcfbdb0c2c4f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Загальна вартість цього Договору становить 325 201,00 грн з ПДВ, в тому числі 271000,83 грн без ПДВ, ПДВ 54200,17 грн. Ця Додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами та діє до 31.12.2021. (Загальний обсяг постачання електричної енергії за цим Договором становить: 142 142 кВт*год.)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.03.2021 00:01
Статус:
Опубліковано