-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
1 215 500.00
UAH
Номер:
9b9754b5b87a4650b7ba8ba2d88e73b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-11-003767-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42259888
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42259888
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 215 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
11.01.2021 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 215 500.00 UAH