-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради та в пришкільному оздоровчому таборі
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-001505-a
Завершена
1 171 207.01
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 856.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 856.04 UAH
Номер:
0678049c36c2447ea59de10b247393f3
Внутрішній номер закупівлі:
8107629
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-06-001505-a
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гурнак Інна +380552359313 francecole12@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 171 207.01 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 856.04 UAH
Період уточнення:
06.01.2021 16:21 - 12.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2021 16:21 - 22.01.2021 16:00
Аукціон:
25.01.2021 12:12 - 25.01.2021 12:45
Період кваліфікації:
25.01.2021 12:45 - 17.02.2021 13:16
Період завантаження договору:
17.02.2021 13:16 - 09.03.2021 13:16
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради та в пришкільному оздоровчому таборі
Кількість
34836 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «БАЗІСТОРГ»
Оскарження: 15.02.2021 14:10 - 26.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41619815
-
Контактна особа:
Волотін Євген В'ячеславович 380956998831, 380956998831 bazistorgtov@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, вул. Ак. Тарле, буд.16, кор. 2, кв. 76
Оскарження: 15.02.2021 14:10 - 26.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
936 972.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
936 972.26 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
66
Скарги
0
ФОП Валентина Миколаївна Климентенко
Оскарження: 17.02.2021 13:16 - 28.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2011920346
-
Контактна особа:
Валентина Миколаївна Климентенко +380995177235 valentinaklimentenko@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Кутузова, 27 а
Оскарження: 17.02.2021 13:16 - 28.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 155 599.13 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 155 599.13 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2021 13:16
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕРВИС ГРАНД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38386760
-
Контактна особа:
Скороход Віталій Миколайович 380552322730, 380552322730 servisgrand@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Бериславське шосе, будинок 44 А
Початкова пропозиція
1 170 434.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 170 434.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
ФОП Бірчук О.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2889305485
-
Контактна особа:
Оксана Бірчук +380504951410 oksanabir4uk@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Kherson, вул. Кольцова, буд. 47-А, кв. 47
Початкова пропозиція
1 171 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 171 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
fcaf74f520e24b6bb0f905da94ce956f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-001505-a-b2
Постачальник:
ФОП Валентина Миколаївна Климентенко
×
-
Код ЄДРПОУ:
2011920346
-
Контактна особа:
Валентина Миколаївна Климентенко +380995177235 valentinaklimentenko@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Кутузова, 27 а
Номер договору:
10
Сума договору:
975 361.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 18.02.2022 00:00
Дата підписання:
01.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний