-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради та в пришкільному оздоровчому таборі
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-001505-a
Завершена
1 171 207.01
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 856.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 856.04 UAH
Період оскарження:
06.01.2021 16:21 - 18.01.2021 00:00
Нічого не знайдено.