-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради та в пришкільному оздоровчому таборі
Оголошено тендер
1 171 207.01
UAH
Номер:
e746eddc1722496684d413e5e9f8eed3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-06-003406-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 171 207.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради та в пришкільному оздоровчому таборі
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.01.2021 15:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 171 207.01 UAH