-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради та в пришкільному оздоровчому таборі
975 361.66
UAH без ПДВ
Номер:
fcaf74f520e24b6bb0f905da94ce956f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-001505-a-b2
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Контактна особа:
Гурнак Інна +380552359313 francecole12@meta.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Валентина Миколаївна Климентенко
×
-
Код ЄДРПОУ:
2011920346
-
Контактна особа:
Валентина Миколаївна Климентенко +380995177235 valentinaklimentenko@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Кутузова, 27 а
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
01.03.2021 00:00
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 18.02.2022 00:00
Сума договору:
975 361.66 UAH без ПДВ
Оплачено:
975 361.66 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради та в пришкільному оздоровчому таборі
Кількість
34836 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
669cc136798c42b08d1263fd036b60dd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі": Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків:
1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника;
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
06aa2dabe38640fb9dd930b0158658c8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
урахувавши фактичний обсяг наданих за 2021 рік послуг їдальні (послуги їдалень; послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради та в пришкільному оздоровчому таборі) уклали цю Додаткову угоду ( далі Угода) про наступне:
1. Пункт 3.1 р. Ш договору № 10 від 01.03.2021 року викласти в наступній редакції: Сума договору становить 877896,26 грн. ( Вісімсот сімдесят сім тисяч вісімсот дев’яносто шість грн..26 коп.),(ПДВ згідно чинного законодавства), в т. ч. зменшення по даної додаткової угоди на 270254,97 грн.(Двісті сімдесят тисяч двісті п’ятьдесят чотири грн..97 коп.)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0854f5fa25274151a459b28d39161f0f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
.Відповідно до ч.6 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» та п.10.4 р.10 Договору №10 від 01.03.2021 року передбачено, що дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
Враховуючи вищевикладене сторони дійшли згоди внести зміни до розділу 10 договору , виклавши його в наступній редакції:
10.1. Цей Договір набирає чинності з 01.03.2021 і діє до 18.02.2022р.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
a422a8dcc2184a28b36318a8fc120ed0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до ч.6 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» та п.10.4 р.10 Договору №10 від 01.03.2021 року передбачено, що дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
Враховуючи вищевикладене сторони дійшли згоди внести зміни до розділу 10 договору , виклавши його в наступній редакції:
10.1. Цей Договір набирає чинності з 01.03.2021 і діє до 18.02.2022р.
Номер додаткової угоди:
3/1
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7353059a23514d0fae376df2a52fae54
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до ч.6 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» та п.10.4 р.10 Договору №10 від 01.03.2021 року передбачено, що дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
Враховуючи вищевикладене сторони дійшли згоди внести зміни до розділу 3.1 Договору №10 від 01.03.2021 року, виклавши його в наступній редакції:
«3.1.Сума цього Договір становить 1053475,51(Один мільйон п’ятдесят три тисячі чотириста сімдесят п’ять грн. 51 коп.), в тім рахунку пролонгація в розмірі 20% на 2022 рік складає 175579,25 грн.(сто сімдесят п’ять тисяч п’ятсот сімдесят дев’ять грн.25 коп.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
28.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4c6a2edaf31c47a592e478ba32aed0c2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись частиною 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»: « Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватись після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків:
1) Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків та відповідно до п.1.3 та п.п 11.1.1 п. 11.1 Договору № 10 від 01.03.2021 року сторони дійшли згоди:
1. Пункт 3.1 р. Ш договору № 10 від 01.03.2021 року викласти в наступній редакції: Сума договору становить 975361,66 грн. ( Дев’ятьсот сімдесят п’ять тисяч триста шістдесят одна грн..66 коп. без ПДВ), в т. ч. зменшення по даної додаткової угоди на 78113,85 грн.(Сімдесят вісім тисяч сто тринадцять грн.. 85 коп. без ПДВ)
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
21.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано