-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» "Портландцемент ПЦ II/БШ-400"
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-001836-b
Завершена
809 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 094.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 094.00 UAH
Номер:
d00527e38bf04d65a7c968eb7c5303af
Внутрішній номер закупівлі:
8106394
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-06-001836-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Потічна +380987610864 mariupolavtodor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
809 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 094.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2021 14:20 - 12.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2021 14:20 - 22.01.2021 16:00
Аукціон:
25.01.2021 15:38 - 25.01.2021 16:24
Період кваліфікації:
25.01.2021 16:24 - 02.02.2021 12:53
Період завантаження договору:
02.02.2021 12:53 - 22.02.2021 12:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» "Портландцемент ПЦ II/БШ-400"
Кількість
284 тонни
Період постачання
до 01.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АРСО ІНВЕСТ
Оскарження: 28.01.2021 17:08 - 08.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42993937
-
Контактна особа:
Подолян Віра Сергіївна +380683358550 arsoinvestltd@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Вознесенський узвіз, 14, офіс 16/43
Оскарження: 28.01.2021 17:08 - 08.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
755 894.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
630 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.01.2021 17:08
Відповіді на вимоги
11
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "Склосервіс"
Оскарження: 02.02.2021 12:53 - 13.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127,+380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Оскарження: 02.02.2021 12:53 - 13.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
760 836.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
675 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2021 12:53
Відповіді на вимоги
11
Документи
69
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІТ ТРЕЙД 2018"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42345086
-
Контактна особа:
Леонтьев Конcтантин 380503080077, 380503080077 kram.profit.trade.2018@gmail.com
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, Краматорськ, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 70
Початкова пропозиція
749 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
676 806.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
ТОВ ПРОФБУДКОМПЛЕКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39139409
-
Контактна особа:
Ліпченко Дмитро Євгенійович +380996550088 ckprofbud@gmail.com https://profbud.com.ua/
-
Адреса:
96006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, 96006, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Портова, будинок 2
Початкова пропозиція
706 137.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
684 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
19
Скарги
0
ФОП "АНДРІЯШ ВАЛЕРІЯ ДМИТРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3326105762
-
Контактна особа:
Валерія Андріяш +380993207322 andriyaash@gmail.com
-
Адреса:
84100, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 30, квартира 2
Початкова пропозиція
734 140.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
734 140.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ДОКА-ЦЕМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39344475
-
Контактна особа:
Славинський Ігор Олександрович 380676238931, 380676238931 diler888.cement@gmail.com
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Орджонікідзе, б. 76
Початкова пропозиція
766 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
766 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c2e0545a75a4a1c88f9f4b6a8e952b4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-001836-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Склосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127,+380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Номер договору:
38
Сума договору:
675 920.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
664 654.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.02.2021 13:34
Статус:
Виконаний