-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» "Портландцемент ПЦ II/БШ-400"
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.
675 920.00
UAH з ПДВ
Номер:
1c2e0545a75a4a1c88f9f4b6a8e952b4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-001836-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Контактна особа:
Ганна Потічна +380987610864 mariupolavtodor@gmail.com
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Склосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127,+380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.
Номер договору:
38
Дата підписання:
17.02.2021 13:34
Період дії договору:
17.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
675 920.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 265.33 UAH)
Оплачено:
376 652.43 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 775.38 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» "Портландцемент ПЦ II/БШ-400"
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
284 тонни
Період постачання
до 01.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5e4c8c7a5e654f8da4834038446e1a40
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
07.06.2021 08:56
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2d6d583f72f24cf2a5bec824685ad742
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
01.12.2021 10:00
Статус:
Опубліковано