-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» "Портландцемент ПЦ II/БШ-400"
Оголошено тендер
809 400.00
UAH
Номер:
3d95023b4e244f44aca41f60cc63e153
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-06-002692-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
809 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» "Портландцемент ПЦ II/БШ-400"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.01.2021 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума809 400.00 UAH