-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» "Портландцемент ПЦ II/БШ-400"
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-001836-b
Завершена
809 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 094.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 094.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2021 14:20 - 12.01.2021 00:00
Відповідь надана
По технічним характеристикам
Номер:
01b7ae0e403c4f92874d74eed81445b1
Дата опублікування:
11.01.2021 09:13
Опис:
Чи буде розглядатись як аналог пропозиція цементу ПЦЦ IV/Б-400 (виробництво Туреччина)?
Відповідь:
Доброго дня! Відповідно до вимог тендерної документації буде розглядатися Портландцемент ПЦ II/БШ-400.
Дата відповіді:
11.01.2021 11:51
Відповідь надана
Поставка
Номер:
3e06b06db8944c2ba41835e2f06ef4ec
Дата опублікування:
09.01.2021 16:16
Опис:
Скількома партіями плануєте отримання товару?
Відповідь:
Доброго дня, орієнтована кількість партій - 10.
Дата відповіді:
11.01.2021 11:53