-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2020-12-29-009735-a
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (учасник може запропонувати або сухий 117 упаковок або рідкий 1170 каністр
Завершена
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
Номер:
d4885f2618df425bb79b2928984637b3
Внутрішній номер закупівлі:
8060380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-29-009735-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська районна лікарня"Сокирянської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лінгурян Наталя Петрівна +380970322356 buhsocraylikarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2020 17:28 - 04.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2020 17:28 - 14.01.2021 14:00
Аукціон:
15.01.2021 15:49 - 15.01.2021 16:10
Період кваліфікації:
15.01.2021 16:10 - 19.01.2021 12:16
Період завантаження договору:
19.01.2021 12:16 - 08.02.2021 12:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Високопоточний діалізатор площею 1,0-1,3 м.кв (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
312 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Високопоточний діалізатор площею 1,4-1,5 м.кв (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
780 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Високопоточний діалізатор площею 1,8-1,9 м.кв. (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
624 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Високопоточний діалізатор площею 2,0-2,2 м.кв.(ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
624 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Кровопровідні магістралі для гемодіафільтрації (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
34999 Набір трубок для гемодіалізу, одноразового застосування
Кількість
2340 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Фістульна голка артеріальна, діаметр 1,6 мм (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
12741 Гемодіалізна голка
Кількість
2340 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Фістульна голка венозна, діаметр 1,6 мм (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
12741 Гемодіалізна голка
Кількість
2340 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (ДК 021:2015 (CPV) код 33181510-0 - Рідина для промивання нирок)
×
-
НК 024:2019:
35849 Концентрат гемодіалізу
Кількість
117 упаковка
Період постачання
до 28.12.2021
Порошковий картридж (мішок) основного компоненту (ДК 021:2015 (CPV) код 33181510-0 - Рідина для промивання нирок)
×
-
НК 024:2019:
35849 Концентрат гемодіалізу
Кількість
2340 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Фільтр для діалізуючого розчину (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47739 Фільтр для очистки діалізату від пірогенів для системи гемодіалізу
Кількість
46 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП КРІОТЕРАПІЯ-М
Оскарження: 19.01.2021 12:16 - 30.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23534980
-
Контактна особа:
Дзядович Наталія Олексіївна +380967553628 cryotherapya.dzo@gmail.com
-
Адреса:
02140, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Лариса Руденко, 6 А, офіс 602
Оскарження: 19.01.2021 12:16 - 30.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 730 927.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 730 927.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2021 12:16
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
ТОВ ІНДЕКС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31765741
-
Контактна особа:
Чикирисова Наталія Юріївна +380362653805 indexltd@ukr.net
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Орлова 47
Початкова пропозиція
3 768 614.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 768 614.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
ed041358f2df4aa8a7b038b9932c58c1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-29-009735-a-b1
Постачальник:
ПП КРІОТЕРАПІЯ-М
×
-
Код ЄДРПОУ:
23534980
-
Контактна особа:
Дзядович Наталія Олексіївна +380967553628 cryotherapya.dzo@gmail.com
-
Адреса:
02140, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Лариса Руденко, 6 А, офіс 602
Номер договору:
19
Сума договору:
2 537 354.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 371 359.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
01.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний