-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2020-12-29-009735-a
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (учасник може запропонувати або сухий 117 упаковок або рідкий 1170 каністр
Завершена
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2020 17:28 - 04.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим