-
Відкриті торги
-
КЕП
витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Оголошено тендер
4 000 000.00
UAH
Номер:
ee77bced12454eccaf8ed46391abebc8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-29-002481-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська районна лікарня"Сокирянської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська районна лікарня"Сокирянської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Примітки:
категорія замовника: відповідно до п.3 ч.4 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.12.2020 16:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти НСЗУ
Сума4 000 000.00 UAH