• Відкриті торги
  • КЕП

витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації

2 537 354.77 UAH з ПДВ
Номер: ed041358f2df4aa8a7b038b9932c58c1
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-29-009735-a-b1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська районна лікарня"Сокирянської районної ради
Постачальник: ПП КРІОТЕРАПІЯ-М
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Номер договору: 19
Дата підписання: 01.02.2021 00:00
Період дії договору: 01.02.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Сума договору: 2 537 354.77 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 165 995.17 UAH)
Оплачено: 2 537 300.63 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 165 991.63 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Високопоточний діалізатор площею 1,0-1,3 м.кв (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 312 штуки
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті
Високопоточний діалізатор площею 1,4-1,5 м.кв (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 780 штуки
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті
Високопоточний діалізатор площею 1,8-1,9 м.кв. (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 624 штуки
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті
Високопоточний діалізатор площею 2,0-2,2 м.кв.(ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 624 штуки
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті
Кровопровідні магістралі для гемодіафільтрації (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 2340 штуки
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті
Фістульна голка артеріальна, діаметр 1,6 мм (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 2340 штуки
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті
Фістульна голка венозна, діаметр 1,6 мм (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 2340 штуки
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (ДК 021:2015 (CPV) код 33181510-0 - Рідина для промивання нирок)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 117 упаковка
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті
Порошковий картридж (мішок) основного компоненту (ДК 021:2015 (CPV) код 33181510-0 - Рідина для промивання нирок)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 2340 штуки
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті
Фільтр для діалізуючого розчину (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 46 штуки
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, вул.Кобилянської,43 На карті

Внесені зміни

    Номер: adb349b45ede4d00bd11e27a6397457a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна реквізитів постачальника
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 24.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
дод.уг.1.PDF
    Номер: dd127c2855874972b9aa4b99551738f4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, детальніше в додатковій угоді 2
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
дод.уг2.PDF
    Номер: d45c8b14482448af91fde0ee16404e9f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік, детальніше в додатковій угоді 3
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
дод.у3.PDF
    Номер: 9abc5fdc3e9445afa87d97f62db85c50
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна реквізитів постачальника
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 24.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
дод.уг.4.PDF
    Номер: 27abc8adfcf547c0a818db5ca5c145d1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: визначення суми 20% угоди
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 24.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
додаткова угодав 5.PDF