-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Масло вершкове
Тендер Prozorro UA-2020-12-22-013556-c
Завершена
933 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 665.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 665.00 UAH
Номер:
eb960d0d87b34c0684ff7268f8bc30a3
Внутрішній номер закупівлі:
7927709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-22-013556-c
Замовник:
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21295850
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Полтавська, 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Васильєва +380959473222 vacilek47@ukr.net https://hlor.ks.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
933 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 665.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2020 14:28 - 28.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2020 14:28 - 07.01.2021 00:00
Аукціон:
11.01.2021 15:05 - 11.01.2021 15:32
Період кваліфікації:
11.01.2021 15:32 - 22.01.2021 13:19
Період завантаження договору:
22.01.2021 13:19 - 11.02.2021 13:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
22.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТДВ "Олешківський маслозавод"
Оскарження: 22.01.2021 13:19 - 02.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00447600
-
Контактна особа:
Давидова Віта Вікторівна +380554245038 vitorio.300782@ukr.net
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, Олешки, вулиця Пролетарська, б.98
Оскарження: 22.01.2021 13:19 - 02.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
887 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
887 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2021 13:19
Відповіді на вимоги
11
Документи
19
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
932 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
932 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
ТОВ ОЛМОЛ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40012928
-
Контактна особа:
Орленко Олена Валеріївна +380660354083 olmol_tov@ukr.net
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, Олешки, вулиця Пролетарська ,будинок 98
Початкова пропозиція
933 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
933 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
45865db4776b44509e4435d055219e37
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-22-013556-c-b1
Постачальник:
ТДВ "Олешківський маслозавод"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00447600
-
Контактна особа:
Давидова Віта Вікторівна +380554245038 vitorio.300782@ukr.net
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, Олешки, вулиця Пролетарська, б.98
Номер договору:
4
Сума договору:
659 041.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
549 200.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.01.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання:
02.02.2021 12:00
Статус:
Підписаний