• Відкриті торги
  • КЕП

Масло вершкове

Оголошено тендер

933 000.00 UAH
Номер: 74024da099f644b8b29a4b5d0d2376f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-22-005016-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
Замовник: Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
Очікувана вартість: 933 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Масло вершкове
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 22.12.2020 11:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума933 000.00 UAH