-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Масло вершкове
Тендер Prozorro UA-2020-12-22-013556-c
Завершена
933 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 665.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 665.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2020 14:28 - 28.12.2020 00:00
Відповідь надана
фасовка масла
Номер:
de5006397ef14673863e498289f0438c
Дата опублікування:
22.12.2020 15:09
Опис:
масло повинно бути у пачці 200г?
Відповідь:
Так, мало фасоване, 200 г
Дата відповіді:
28.12.2020 12:53