-
Відкриті торги
-
КЕП
Масло вершкове
659 041.00
UAH з ПДВ
Номер:
45865db4776b44509e4435d055219e37
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-22-013556-c-b1
Замовник:
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21295850
-
Контактна особа:
Людмила Васильєва +380959473222 vacilek47@ukr.net https://hlor.ks.ua/
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Полтавська, 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТДВ "Олешківський маслозавод"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00447600
-
Контактна особа:
Давидова Віта Вікторівна +380554245038 vitorio.300782@ukr.net
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, Олешки, вулиця Пролетарська, б.98
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
4
Дата підписання:
02.02.2021 12:00
Період дії договору:
22.01.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору:
659 041.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 109 840.16 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
22.01.2021 - 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
09.07.2021 10:20
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
08.02.2021 11:45
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
28.05.2021 12:14
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
26.03.2021 09:54
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
15.03.2021 10:10
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
15522.50 UAH
Статус
Оплачений
12.02.2021 16:37
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
08.02.2021 11:45
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
16.02.2021 11:36
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
15522.50 UAH
Статус
Оплачений
25.02.2021 11:08
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ПП "Никольтрейд"
IBAN:UA173808050000000026002622611
Сума
4435.00 UAH
Статус
Оплачений
11.05.2021 10:39
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
26.02.2021 10:55
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
12.02.2021 16:38
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
13305.00 UAH
Статус
Оплачений
16.03.2021 10:01
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
28.04.2021 09:56
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
26.03.2021 09:54
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
2217.50 UAH
Статус
Оплачений
27.04.2021 10:51
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
20.05.2021 10:25
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
28.10.2021 10:06
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
31.08.2021 12:07
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
13.05.2021 10:14
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
28.05.2021 12:16
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
15522.50 UAH
Статус
Оплачений
19.10.2021 10:23
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
28.10.2021 10:12
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
15522.50 UAH
Статус
Оплачений
19.10.2021 10:23
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
19.10.2021 10:22
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 10:25
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
4435.00 UAH
Статус
Оплачений
24.11.2021 09:46
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 10:24
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
17.09.2021 10:37
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
26.02.2021 16:25
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
25.02.2021 11:04
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
11.05.2021 10:26
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
17.09.2021 10:37
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
9668.30 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 10:21
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 10:19
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
15522.50 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 10:22
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 11:05
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
8870.00 UAH
Статус
Оплачений
19.10.2021 10:22
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
08.02.2021 11:45
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
15522.50 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 11:05
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22485.44 UAH
Статус
Оплачений
30.12.2021 11:29
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA578201720344220004052028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
23.12.2021 10:44
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
14413.75 UAH
Статус
Оплачений
16.12.2021 09:42
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
22175.00 UAH
Статус
Оплачений
16.12.2021 09:42
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 16:49
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
8870.00 UAH
Статус
Оплачений
14.12.2021 10:36
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
8870.00 UAH
Статус
Оплачений
14.12.2021 10:36
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
6652.50 UAH
Статус
Оплачений
14.12.2021 10:36
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
11087.50 UAH
Статус
Оплачений
14.12.2021 10:48
Док-ти
1
Ліцей
IBAN:UA218201720344230004000028769
ТДВ "Олешкiвський маслозавод"
IBAN:UA223808050000000026007197914
Сума
13305.00 UAH
Статус
Оплачений
14.12.2021 10:48
Док-ти
1
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9ceec92b39c644b0a7e57d9f9f5bcb9a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.06.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
07dc21cf97c64cea91a19d22d90671ce
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.10.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8d19666e4d6847c28303b402dbcc2b06
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 17:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
4aa8d77997fe4da5b3093aa79aac11fc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
17.01.2022 16:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
01d3e10459614f98a366d55012895bd0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У відповідності новій редакції Статуту Херсонський ліцей Херсонської обласної ради перейменований у Херсонський науковий ліцей Херсонської обласної ради
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
28.01.2022 14:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d2b862c6679144fdb51512c3d1b2dc73
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
22.02.2022 15:00
Статус:
Опубліковано