-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ, за кодом ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-12-14-014716-c
Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: розмір забезпечення тендерної пропозиції: 10 000,00 гривень. Учасник, під час подання тендерної пропозиції, одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції у виді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог діючого законодавства). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції - не менше 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Більш детально визначено у тендерній документації
Завершена
727 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 637.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 637.50 UAH
Номер:
9b802a7ef2d54b06840331a6252a26d9
Внутрішній номер закупівлі:
7740356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-14-014716-c
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43143704
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Пушкінська, буд. 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Скалаух Ірина Олексіївна 380577028533 GUDPS@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
727 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 637.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2020 18:01 - 20.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2020 18:01 - 30.12.2020 09:00
Аукціон:
31.12.2020 12:45 - 31.12.2020 13:12
Період кваліфікації:
31.12.2020 13:12 - 12.01.2021 12:29
Період завантаження договору:
12.01.2021 12:29 - 01.02.2021 12:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата газу здійснюється Споживачем за рахунок коштів Державного бюджету (КЕКВ 2274) на розрахунковий рахунок Постачальника шляхом 100% оплати до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим. Місцезнаходження Замовника: 61057, Україна, Харківська обл., м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 46. Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень (відкриті торги). Застосовані критерії оцінки: ціна, питома вага критерію – 100%.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ, за кодом ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість
97000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, об’єкти замовника (Споживача) у Харківській області, відповідно до пункту 2.2. Договору про закупівлю
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 12.01.2021 12:29 - 23.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Олійник Вікторія Вікторівна 380507651199, 380674062025 Viktoriya.oliinyk@khgaszbut.104.ua
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, Харків, Вул. Болбочана Петра буд.54
Оскарження: 12.01.2021 12:29 - 23.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
611 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 187.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2021 12:29
Відповіді на вимоги
10
Документи
108
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Наталія Михайлівна 380668837183 SGROUP-LTD@UKR.NET http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
709 264.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
603 243.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
131
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39796845
-
Контактна особа:
Сухорада Олександр Іванович 380503642929 GAZENERGO2015@GMAIL.COM https://gazenergo.in.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61072, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ТОБОЛЬСЬКА, будинок 38, ЛІТЕРА "А-5"
Початкова пропозиція
727 209.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
727 209.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c73ae2f48cd45e7bd05284badd83e96
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-14-014716-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Олійник Вікторія Вікторівна 380507651199, 380674062025 Viktoriya.oliinyk@khgaszbut.104.ua
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, Харків, Вул. Болбочана Петра буд.54
Номер договору:
41SB617-563-21
Сума договору:
600 187.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
500 156.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 01.11.2021 00:00
Дата підписання:
25.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний