-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ, за кодом ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: розмір забезпечення тендерної пропозиції: 10 000,00 гривень. Учасник, під час подання тендерної пропозиції, одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції у виді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог діючого законодавства). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції - не менше 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Більш детально визначено у тендерній документації
600 187.50
UAH з ПДВ
Номер:
8c73ae2f48cd45e7bd05284badd83e96
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-14-014716-c-a1
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43143704
-
Контактна особа:
Скалаух Ірина Олексіївна 380577028533 GUDPS@UKR.NET
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Пушкінська, буд. 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Олійник Вікторія Вікторівна 380507651199, 380674062025 Viktoriya.oliinyk@khgaszbut.104.ua
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, Харків, Вул. Болбочана Петра буд.54
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: розмір забезпечення тендерної пропозиції: 10 000,00 гривень. Учасник, під час подання тендерної пропозиції, одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції у виді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог діючого законодавства). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції - не менше 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Більш детально визначено у тендерній документації
Номер договору:
41SB617-563-21
Дата підписання:
25.01.2021 00:00
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 01.11.2021 00:00
Сума договору:
600 187.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 100 031.25 UAH)
Оплачено:
263 533.61 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 922.27 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ, за кодом ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість
97000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, об’єкти замовника (Споживача) у Харківській області, відповідно до пункту 2.2. Договору про закупівлю
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ГУ ДПС у Харківській області
IBAN:UA778201720343160001000114828
ТОВ "Харківгаз збут"
IBAN:UA853006470000000026008010058
Сума
97420.33 UAH
Статус
Оплачений
22.03.2021 10:35
Док-ти
1
ГУ ДПС у Харківській області
IBAN:UA778201720343160001000114828
ТОВ "Харківгаз збут"
IBAN:UA853006470000000026008010058
Сума
45415.63 UAH
Статус
Оплачений
25.02.2021 10:40
Док-ти
1
ГУ ДПС у Харківській області
IBAN:UA778201720343160001000114828
ТОВ "Харківгаз збут"
IBAN:UA853006470000000026008010058
Сума
74697.51 UAH
Статус
Оплачений
14.05.2021 12:25
Док-ти
1
ГУ ДПС у Харківській області
IBAN:UA778201720343160001000114828
ТОВ "Харківгаз збут"
IBAN:UA853006470000000026008010058
Сума
0.20 UAH
Статус
Оплачений
04.06.2021 10:19
Док-ти
1
ГУ ДПС у Харківській області
IBAN:UA778201720343160001000114828
ТОВ "Харківгаз збут"
IBAN:UA853006470000000026008010058
Сума
19029.44 UAH
Статус
Оплачений
21.04.2021 11:07
Док-ти
1
ГУ ДПС у Харківській області
IBAN:UA778201720343160001000114828
ТОВ "Харківгаз збут"
IBAN:UA853006470000000026008010058
Сума
26970.50 UAH
Статус
Оплачений
04.06.2021 10:19
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a427bbe868cd4a4796f4630b912ab706
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
д.у. №1 від 25.01.2021 до Договору від 25.01.2021 №41SB617-563-24: викласти преамбулу та реквізити Договру від 25.01.2021 №41SB617-563-24 у новій редакції. Після внесених змін: ціна договору , обсяг закупівлі та місце поставки товару - залишились без змін.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
25.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
898e04a0d253420194f84b954ca79741
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
д.у. №1 від 25.01.2021 до Договору від 25.01.2021 №41SB617-563-24: викласти преамбулу та реквізити Договру від 25.01.2021 №41SB617-563-24 у новій редакції. Після внесених змін: ціна договору , обсяг закупівлі та місце поставки товару - залишились без змін.
Номер додаткової угоди:
1.
Дата внесення змін до договору:
25.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c75b85eb271b458cbbba33ce8b4160b7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода №2 від 07.05.2021 відповідно до пункту1 частини 5 та пункту 2 частини 5 статті 41 розділу VII "Договір про закупівлю" Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі". Після внесених змін обсяг закупівлі - 67228,85 м.куб., ціна договору 433854,82 грн, тариф з 20.04.2021 становить 6,804 грн
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
07.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
92b00387b94740fc9c4218a25abd5356
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода №3 від 23.07.2021 внести зміни до Договору відповідно до пункту 1 частини 5 та пункту 2 частини 5 статті 41 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі". Після внесених змін: ціна з 01.08.2021р. за 1 куб. м газу - 7,476 грн, обсяг закупівлі - 65373,69 м.куб. ціна договору без змін.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
40d63a33fdd944569737a12b0d6aecad
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Д.у. №4 від 01.11.2021 до Договору; після внесених змін: обсяг закупівлі -42591029 м. куб, вартість договору -263533,61 грн
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
01.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано