-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ, за кодом ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Оголошено тендер
727 500.00
UAH
Номер:
df94426dbef549729fde0000798a6570
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-07-009164-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43143704
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Пушкінська, буд. 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43143704
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Пушкінська, буд. 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
727 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ, за кодом ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Примітки:
Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
07.12.2020 14:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума727 500.00 UAH