-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ, за кодом ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-12-14-014716-c
Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: розмір забезпечення тендерної пропозиції: 10 000,00 гривень. Учасник, під час подання тендерної пропозиції, одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції у виді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог діючого законодавства). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції - не менше 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Більш детально визначено у тендерній документації
Завершена
727 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 637.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 637.50 UAH
Період оскарження:
14.12.2020 18:01 - 26.12.2020 00:00
Нічого не знайдено.