-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (м’ясо свинини свіже I категорії та м’ясо яловичини свіже I категорії)
Тендер Prozorro UA-2020-12-03-014725-b
пропозиції готуються та подаються українською мовою
Завершена
642 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 211.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 211.00 UAH
Номер:
7e562a51ab394e1e9aeec8918e8863e3
Внутрішній номер закупівлі:
7535092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-03-014725-b
Замовник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н, м. Хотин, вул. Кутузова, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
642 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 211.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2020 22:18 - 09.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2020 22:18 - 19.12.2020 00:00
Аукціон:
21.12.2020 12:42 - 21.12.2020 13:15
Період кваліфікації:
21.12.2020 13:15 - 11.01.2021 11:00
Період завантаження договору:
11.01.2021 11:00 - 31.01.2021 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
(м’ясо свинини свіже I категорії та м’ясо яловичини свіже I категорії)
Кількість
4940 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Гермес-1"
Оскарження: 28.12.2020 17:54 - 08.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31345733
-
Контактна особа:
Палагнюк Володимир Михайлович 380673420484, vova-germes@i.ua
-
Адреса:
78217, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район с. Сопів, вул. Лісова,7
Оскарження: 28.12.2020 17:54 - 08.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
600 358.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
535 743.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.12.2020 17:54
Документи
107
Скарги
0
ФОП "ГАЙДЕЙ МАРІЯ ВАСИЛІВНА"
Оскарження: 28.12.2020 17:55 - 08.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2178905164
-
Контактна особа:
Марія Гайдей +380508269308 nagoryanu@ukr.net
-
Адреса:
60114, Україна, Чернівецька область, Кельменецький р-н, село Нагоряни
Оскарження: 28.12.2020 17:55 - 08.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
639 730.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
535 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.12.2020 17:55
Документи
24
Скарги
0
ФОП "ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ"
Оскарження: 11.01.2021 11:00 - 22.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1985103630
-
Контактна особа:
Сергій Окіпняк +380685938500 okripnyak@i.ua
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, Хотинський район, село Рукшин, село Рукшин
Оскарження: 11.01.2021 11:00 - 22.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
622 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
622 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2021 11:00
Документи
47
Скарги
0
ТОВ "Вектор-трейд-захід"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40843573
-
Контактна особа:
БІЛЯВСЬКИЙ РОМАН БОГДАНОВИЧ +380372570551 vadimkramskoi35@gmail.com
-
Адреса:
58032, Україна, Чернівецька область, Чернівці Першотравневий район, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ЛЕСИНА, будинок 3
Початкова пропозиція
641 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
641 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
23fff23e52844095a4a0f7d23bc2eaf5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-03-014725-b-a1
Постачальник:
ФОП "ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1985103630
-
Контактна особа:
Сергій Окіпняк +380685938500 okripnyak@i.ua
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, Хотинський район, село Рукшин, село Рукшин
Номер договору:
3
Сума договору:
622 440.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.01.2021 11:00
Статус:
Виконаний