-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (м’ясо свинини свіже I категорії та м’ясо яловичини свіже I категорії)
Тендер Prozorro UA-2020-12-03-014725-b
пропозиції готуються та подаються українською мовою
Завершена
642 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 211.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 211.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2020 22:18 - 09.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим