-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (м’ясо свинини свіже I категорії та м’ясо яловичини свіже I категорії)
Оголошено тендер
642 200.00
UAH
Номер:
4585ff76133144c6bbd3b968b59a75ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-03-014409-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н, м. Хотин, вул. Кутузова, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н, м. Хотин, вул. Кутузова, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
642 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (м’ясо свинини свіже I категорії та м’ясо яловичини свіже I категорії)
Примітки:
Україна
Чернівецька область
Хотинський р-н, м. Хотин
60000
вул. Кутузова, буд. 4
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.12.2020 22:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпец фонд
Сума642 200.00 UAH