-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (м’ясо свинини свіже I категорії та м’ясо яловичини свіже I категорії)
622 440.00
UAH без ПДВ
Номер:
23fff23e52844095a4a0f7d23bc2eaf5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-03-014725-b-a1
Замовник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Контактна особа:
Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н, м. Хотин, вул. Кутузова, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1985103630
-
Контактна особа:
Сергій Окіпняк +380685938500 okripnyak@i.ua
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, Хотинський район, село Рукшин, село Рукшин
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
3
Дата підписання:
22.01.2021 11:00
Період дії договору:
22.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
622 440.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
462 422.50 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
(м’ясо свинини свіже I категорії та м’ясо яловичини свіже I категорії)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4940 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
20a1ae25c97148639ae51163137058f1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п. 1 ч. 5 ст. 41 Закону Україні «Про публічні закупівлі» сторони прийняли рішення про зменшення обсягів закупівлі та зменшення суми договору на 159 977,50 грн. За результатами змін сума договору становить 462 422,50 грн.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 7
Дата внесення змін до договору:
16.12.2021 12:00
Статус:
Опубліковано