-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (30192121-5 Кулькові ручки, 30192130-1 Олівці, 30192700-8 Канцелярські товари,30193200-0 Настільні лотки та органайзери, 30197300-9 Канцелярські ножі, степлери та діроколи, 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби)
Тендер Prozorro UA-2020-11-20-007959-c
Завершена
227 612.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 2 000.00 UAH
Номер:
c5fd97f9c48a43439fb97e76fa496dd8
Внутрішній номер закупівлі:
7307054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-20-007959-c
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141267
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іван Лисицин +380444547172 mtzdps@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
227 612.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2020 13:24 - 26.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2020 13:24 - 06.12.2020 00:00
Аукціон:
07.12.2020 15:09 - 07.12.2020 15:36
Період кваліфікації:
07.12.2020 15:36 - 11.12.2020 14:25
Період завантаження договору:
11.12.2020 14:25 - 31.12.2020 14:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісне устаткування та приладдя різне (30192121-5 Кулькові ручки, 30192130-1 Олівці, 30192700-8 Канцелярські товари,30193200-0 Настільні лотки та органайзери, 30197300-9 Канцелярські ножі, степлери та діроколи, 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби)
Кількість
20100 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "САМТЕКС ДИСТРИБУЦІЯ"
Оскарження: 10.12.2020 11:51 - 21.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38402792
-
Контактна особа:
Кравець Леонід Павлович 0444958851 SAMTEX_TENDER@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 02094, м.Київ, Деснянський район, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОТКАЦЬКА, будинок 71
Оскарження: 10.12.2020 11:51 - 21.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
187 716.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
187 716.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.12.2020 11:51
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "Бумвест"
Оскарження: 11.12.2020 14:25 - 22.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23702466
-
Контактна особа:
Іван Вернигора +380503576020 ivanvcr@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Киев, вул. Кіквідзе, 18-А
Оскарження: 11.12.2020 14:25 - 22.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
224 022.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
224 022.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2020 14:25
Документи
200
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВАШ АВТОГРАФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38703681
-
Контактна особа:
Ігор Лубін +380442074720 LIM.VA@UKR.NET http://www.markerland.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Грушевського 4-Б оф. 52
Початкова пропозиція
226 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
226 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf170419f32744cbaf7a9323a10f24d8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-20-007959-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Бумвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23702466
-
Контактна особа:
Іван Вернигора +380503576020 ivanvcr@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Киев, вул. Кіквідзе, 18-А
Номер договору:
87
Сума договору:
224 022.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
186 685.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
22.12.2020 08:00
Статус:
Виконаний