-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (30192121-5 Кулькові ручки, 30192130-1 Олівці, 30192700-8 Канцелярські товари,30193200-0 Настільні лотки та органайзери, 30197300-9 Канцелярські ножі, степлери та діроколи, 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби)
Тендер Prozorro UA-2020-11-20-007959-c
Завершена
227 612.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2020 13:24 - 26.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим