• Відкриті торги
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (30192121-5 Кулькові ручки, 30192130-1 Олівці, 30192700-8 Канцелярські товари,30193200-0 Настільні лотки та органайзери, 30197300-9 Канцелярські ножі, степлери та діроколи, 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби)

Оголошено тендер

227 612.00 UAH
Номер: ea3cee2c92ca4bf58b91d6d4a5293468
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-20-005731-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
Очікувана вартість: 227 612.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Офісне устаткування та приладдя різне (30192121-5 Кулькові ручки, 30192130-1 Олівці, 30192700-8 Канцелярські товари,30193200-0 Настільні лотки та органайзери, 30197300-9 Канцелярські ножі, степлери та діроколи, 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.11.2020 11:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума227 612.00 UAH