• Відкриті торги
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (30192121-5 Кулькові ручки, 30192130-1 Олівці, 30192700-8 Канцелярські товари,30193200-0 Настільні лотки та органайзери, 30197300-9 Канцелярські ножі, степлери та діроколи, 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби)

224 022.00 UAH з ПДВ
Номер: cf170419f32744cbaf7a9323a10f24d8
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-20-007959-c-c1
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
Постачальник: ТОВ "Бумвест"
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору: 87
Дата підписання: 22.12.2020 08:00
Період дії договору: 22.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 224 022.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 337.00 UAH)
Оплачено: 224 022.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 337.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісне устаткування та приладдя різне (30192121-5 Кулькові ручки, 30192130-1 Олівці, 30192700-8 Канцелярські товари,30193200-0 Настільні лотки та органайзери, 30197300-9 Канцелярські ножі, степлери та діроколи, 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 20100 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 04116, Україна, Київська область, м.Київ, Шолуденка,33/19 На карті