-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки А (25-100), вугілля кам'яне марки А (25-70), вугілля кам'яне марки А (13-50), вугілля кам'яне марки ДГ (25-200), вугілля кам'яне марки Г (13-100)
Тендер Prozorro UA-2020-11-18-005121-a
Завершена
3 132 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 660.00 UAH
Номер:
2ffd8fb1dcaf45ff92c5df5ed80c96b1
Внутрішній номер закупівлі:
7265976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-18-005121-a
Замовник:
КУСВТГРР "Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Лариса Василівна +380485331750 larisashevchh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 132 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 660.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
90 000.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2020 15:58 - 24.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2020 15:58 - 04.12.2020 00:00
Аукціон:
04.12.2020 12:54 - 04.12.2020 13:15
Період кваліфікації:
04.12.2020 13:15 - 04.12.2020 19:26
Період завантаження договору:
04.12.2020 19:26 - 24.12.2020 19:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати - згідно договору. Місцезнаходження Замовника: вул. Ярослава Мудрого, 1а, м. Роздільна, Одеська область, 67400. Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури ВТ є ціна (питома вага критерію – 100%). Методика оцінки визначена в тендерній документації. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою (більш детально - в тендерній документації). категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону, а саме: комунальна установа, отримувач та розпорядник (нижчого рівня) бюджетних коштів. Тендерна документація додається окремим додатком. Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" - 09111100-1 – Вугілля.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки А (25-100)
Кількість
45 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Вугілля кам'яне марки А (25-70)
Кількість
345 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Вугілля кам'яне марки А (13-50)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Вугілля кам'яне марки ДГ (25-200)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Вугілля кам'яне марки Г (13-100)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
Оскарження: 04.12.2020 19:26 - 15.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Оскарження: 04.12.2020 19:26 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 048 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 048 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2020 19:26
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750087
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380989952414 topenergotrade@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Люстдорфська дорога, будинок 140, корпус А/2, офіс 4
Початкова пропозиція
3 132 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 132 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
6508a568096641bea00f2fa5ed271266
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-18-005121-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Номер договору:
118
Сума договору:
3 048 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання:
15.12.2020 00:00
Статус:
Підписаний