-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки А (25-100), вугілля кам'яне марки А (25-70), вугілля кам'яне марки А (13-50), вугілля кам'яне марки ДГ (25-200), вугілля кам'яне марки Г (13-100)
Оголошено тендер
3 132 000.00
UAH
Номер:
497dccf63ba94889a9c44a69e725bdae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-18-005148-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУСВТГРР "Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУСВТГРР "Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне марки А (25-100), вугілля кам'яне марки А (25-70), вугілля кам'яне марки А (13-50), вугілля кам'яне марки ДГ (25-200), вугілля кам'яне марки Г (13-100)
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: вул. Ярослава Мудрого, 1а, м. Роздільна, Одеська область, 67400, вид закупівлі - передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону, категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону, а саме: комунальна установа, отримувач та розпорядник (нижчого рівня) бюджетних коштів. Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" - 09111100-1 – Вугілля.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
18.11.2020 15:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 132 000.00 UAH