-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки А (25-100), вугілля кам'яне марки А (25-70), вугілля кам'яне марки А (13-50), вугілля кам'яне марки ДГ (25-200), вугілля кам'яне марки Г (13-100)
3 048 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
6508a568096641bea00f2fa5ed271266
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-18-005121-a-a1
Замовник:
КУСВТГРР "Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Контактна особа:
Шевченко Лариса Василівна +380485331750 larisashevchh@gmail.com
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
118
Дата підписання:
15.12.2020 00:00
Період дії договору:
15.12.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору:
3 048 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки А (25-100)
Кількість
45 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Вугілля кам'яне марки А (25-70)
Кількість
345 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Вугілля кам'яне марки А (13-50)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Вугілля кам'яне марки ДГ (25-200)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Вугілля кам'яне марки Г (13-100)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, заклади загальної середньої освіти Роздільнянського району, .
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
a6f60bb76a70470e889a5b076b80897c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
відповідно до п. 8 ч. 5 та ч. 6 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року Сторони прийшли до згоди продовжити строк дії Договору № 118 від 15.12.2020 р. для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Строк дії договору продовжується до 31 березня 2021 року.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d95a0bac80ab446b9e71708d73696f77
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку зі зміною назви установи з «Комунальна установа спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» на «Комунальна установа «Роздільнянський центр освіти» відповідно до ст.ст. 25, 26, 59, 60, ч. 10 розд. V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положень Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», враховуючи Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад» від 16 квітня 2020 року № 562-ІХ та розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 720-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Одеської області», враховуючи Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», та на підставі рішення Роздільнянської міської ради Одеської області від 16 грудня 2020 року № 23-VIІI, рішення Роздільнянської районної ради Одеської області від 29 грудня 2020 року № 113-VIII, рішення Роздільнянської міської ради Одеської області від 30 грудня 2020 року № 65-VIІI «Про вхід Роздільнянської міської ради Одеської області до складу засновників Комунальної установи спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти», що знаходиться за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 1-А, м. Роздільна, Роздільнянський район, Одеська область (код ЄДРПОУ 38302654) про що внесено відповідний запис в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору: 1. Внести зміни в преамбулу Договору в частині найменування Покупця, а саме, замінити словосполучення «Комунальна установа спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» на словосполучення «Комунальна установа «Роздільнянський центр освіти» (скорочене найменування - КУ «Роздільнянський центр освіти») ….», далі за змістом. 2. Змінити за змістом текстової частини договору та за змістом всіх додатків до нього найменування «Комунальна установа спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» на «Комунальна установа «Роздільнянський центр освіти» у відповідних відмінках.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
08.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
993faa1c66e54c7a9277de1d24bd1b85
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі п.8 ч.5 ст. 41, ч.6 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922 – VIІII, та на підставі п. 10.2 Договору дія договору про закупівлю може продовжується на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного 2021 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку сторони вирішили: 1. Сума договору збільшується на 609 694,20 грн. (шістсот дев’ять тисяч шістсот дев’яносто чотири гривні 20 копійок) без ПДВ, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, заключному у попередньому році, та становить 3 658 194,20 грн. ( три мільйони шістсот п’ятдесят вісім тисяч сто дев’яносто чотири гривні 00 копійок) без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
09.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано