-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки А (25-100), вугілля кам'яне марки А (25-70), вугілля кам'яне марки А (13-50), вугілля кам'яне марки ДГ (25-200), вугілля кам'яне марки Г (13-100)
Тендер Prozorro UA-2020-11-18-005121-a
Завершена
3 132 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 660.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2020 15:58 - 24.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим