-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1
Тендер Prozorro UA-2017-02-07-001801-c
ДСТУ БД.1.1-1:2013 Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1
Завершена
4 811 645.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 96 232.90 UAH
мін. крок: 2% або 96 232.90 UAH
Номер:
5aace6047c1a4d3982a97c1ba5955c73
Внутрішній номер закупівлі:
715241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-07-001801-c
Замовник:
Комунальний заклад Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483150
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, пров. Кобера, буд. 15А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Бурдейний +380984640140 buh_cpmsd_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 811 645.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
96 232.90 UAH
Період уточнення:
07.02.2017 16:30 - 03.03.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2017 16:30 - 13.03.2017 12:00
Аукціон:
14.03.2017 13:01 - 14.03.2017 13:46
Період кваліфікації:
14.03.2017 13:46 - 20.03.2017 10:52
Період завантаження договору:
14.03.2017 13:46 - 03.04.2017 13:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1
Кількість
1 роботи
Період постачання
01.04.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МОНАРХ СТРОЙ"
Оскарження: 14.03.2017 13:46 - 31.03.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41161564
-
Контактна особа:
Георгій Шавлуташвілі +380970983726 monarh2017@ukr.net
-
Адреса:
55323, Україна, Миколаївська область, Арбузинський район, село Новокрасне, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 150
Оскарження: 14.03.2017 13:46 - 31.03.2017 01:00
Початкова пропозиція
4 078 654.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 982 421.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2017 10:52
Документи
16
Скарги
0
ТОВ МНФ АВТОМАТИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
19287056
-
Контактна особа:
КРАСНОЩОК ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ +380552466450 fortecy@gmail.com
-
Адреса:
54042, Україна, Миколаївська область, МИКОЛАЇВ, ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОН, ПРОВ. 2 КОВАЛЬСЬКИЙ, 22-А
Початкова пропозиція
4 112 745.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 016 512.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ Спеціалізоване монтажне управління протипожежної автоматики
×
-
Код ЄДРПОУ:
00228602
-
Контактна особа:
Цимбалюк Анатолій Анатолійович +380949514711 smu_ppa@ukr.net
-
Адреса:
65033, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Гастелло, 52/1
Початкова пропозиція
4 652 276.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 449 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
ТОВ ГРІН ЛІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40182295
-
Контактна особа:
Устименко Наталя Олександрівна +380931693041 grinlic2015@ukr.net
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Глинки, буд. 6 А, кв. 34
Початкова пропозиція
4 550 000.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "УКРІНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40092605
-
Контактна особа:
Юрий Шкабара +309348874444 ukrinbut1@mail.ru
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, ВУЛИЦЯ 2-А СЛОБІДСЬКА, будинок 73, квартира 2
Початкова пропозиція
4 704 295.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 499 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
ТОВ АРТІЛЬ-БУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
31553727
-
Контактна особа:
Іванов Степан Дмитрович +380675103222 Artel.build@gmail.com http://artel-build.com
-
Адреса:
54036, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Північна 2 кв.1
Початкова пропозиція
4 709 248.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
a32c143ff9a54ebd9d161ca628321e5d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-07-001801-c-b1
Постачальник:
ТОВ "МОНАРХ СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41161564
-
Контактна особа:
Георгій Шавлуташвілі +380970983726 monarh2017@ukr.net
-
Адреса:
55323, Україна, Миколаївська область, Арбузинський район, село Новокрасне, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 150
Номер договору:
69
Сума договору:
3 982 421.39 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
04.04.2017 13:00
Статус:
Підписаний