-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1
Тендер Prozorro UA-2017-02-07-001801-c
ДСТУ БД.1.1-1:2013 Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1
Завершена
4 811 645.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 96 232.90 UAH
мін. крок: 2% або 96 232.90 UAH
Період уточнення:
07.02.2017 16:30 - 03.03.2017 12:00
Відповідь надана
Информация не доступна
Номер:
8ccaca94ae5144448ea5087d296799e2
Дата опублікування:
02.03.2017 16:20
Опис:
К сожелению файлы не активны (проверено на нескольких компьютерах), есть ли возможность подъехать к Вам и копировать файлы на флешку. Понимаем что что это не совсем корректно и поэтому просим перезагрузить файлы в данном ресурсе или сообщить где можно взять их.
Відповідь:
Зв'язавшись з операторами майданчику zakupki.prom.ua, встановлено що розміщені файли доступні для публічного ознайомлення та для завантаження всім бажаючим.
Обставини з яких вказані Вами файли не активні чи не можливо відкрити - нам не відомі.
Скористайтесь іншою точкою під’єднання до мережі Інтернет.
Дата відповіді:
03.03.2017 11:59
Відповідь надана
Информация не доступна
Номер:
25f475e7d2884fce9d2574be48bc793d
Дата опублікування:
02.03.2017 14:59
Опис:
Прикрепленные Вами файлы не открываются и не доступны для участников. Просим исправить существующую ситуацию.
Відповідь:
Перевірено на різновіддалених комп’ютерах, розміщені файли доступні для ознайомлення (без паролів, не пошкоджені тощо). Для перегляду змісту файлів формату *.pdf, скористуйтесь Adobe Acrobat Reader, STDU Viewer або аналогічними програмами (інтернет-браузери також підтримують функцію перегляду таких файлів).
Файл з назвою «sign» - не є додатковою інформацією до тендерної документації. Це електронний цифровий підпис.
Дата відповіді:
02.03.2017 15:41
Відповідь надана
Проектная документация
Номер:
b93d816288ea4598a8499c03ad6fcd54
Дата опублікування:
01.03.2017 17:06
Опис:
Просим предоставить проектную документацию ибо по предоставленной Вами информации расчитать все затрати на производство работ и материалы не предоставляется возможным. Адрес: fortecy@gmail.com
Відповідь:
Відповідно до п. 3 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до Учасників, а саме надати наявну інформацію тільки одному Учаснику. Тому, Замовник додатково до матеріалів тендерної пропозиції розміщує наявну інформацію в електронному вигляді.
Дата відповіді:
02.03.2017 14:30
Відповідь надана
Додаткова інформація
Номер:
3143b88c3348486d9ca2d83d8eb597a4
Дата опублікування:
14.02.2017 15:49
Опис:
Для більш детального ознайомлення з обсягами робіт та ін. просимо направити файли формату .imd або ibd на електронну адресу: fortecy@gmail.com. З повагою
Відповідь:
У додатку 1 тендерної документації (технічні вимоги) за предметом закупівлі: ДСТУ БД.1.1-1:2013 Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1 (45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень), зазначено вичерпний перелік найменувань виконуваних робіт, одиниця виміру та кількість/обсяг робіт.
Вартість матеріалів закладена в будівельних нормах та затверджена ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, яка установлює основні правила з визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів.
Файли формату .imd або ibd створюються для обміну даними інформаційних моделей будівельних проектів, тобто файли обміну даними підсистеми «Договірна ціна».
Вказана Учасниками ціна на матеріали формує ціну пропозиції Учасника.
Відповідно до п. 3 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників, а саме повідомляти Учасникам ціну на матеріали.
Дата відповіді:
15.02.2017 10:24