-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1
Тендер Prozorro UA-2017-02-07-001801-c
ДСТУ БД.1.1-1:2013 Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1
Завершена
4 811 645.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 96 232.90 UAH
мін. крок: 2% або 96 232.90 UAH
Період оскарження:
07.02.2017 16:30 - 09.03.2017 00:00
Нічого не знайдено.