-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1
3 982 421.39
UAH з ПДВ
Номер:
a32c143ff9a54ebd9d161ca628321e5d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-07-001801-c-b1
Постачальник:
ТОВ "МОНАРХ СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41161564
-
Контактна особа:
Георгій Шавлуташвілі +380970983726 monarh2017@ukr.net
-
Адреса:
55323, Україна, Миколаївська область, Арбузинський район, село Новокрасне, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 150
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
69
Дата підписання:
04.04.2017 13:00
Період дії договору:
04.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
3 982 421.39 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 982 421.39 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР «ЦПМСД №1» за адресою: м. Миколаїв провулок 1 Шосейний, 1
Кількість
1 роботи
Період постачання
01.04.2017 - 31.12.2017