• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Підйомники для осіб з інвалідністю (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)

Джерело фінансування – власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) українська мова (більш детальна інформація зазначена в тендерній документації)

Завершена

1 622 165.50 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 110.83 UAH
Номер: d9cf68d9298142b1a69a9d8b503d101c
Внутрішній номер закупівлі: 7075163
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-06-000383-a   
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Сурдуленко Наталя Валеріївна (048) 727-27-61 ntvm5@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 622 165.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 110.83 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 16 200.00 UAH
Період уточнення: 06.11.2020 09:45 - 13.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2020 09:45 - 23.11.2020 10:00
Аукціон: 24.11.2020 11:02 - 24.11.2020 11:29
Період кваліфікації: 24.11.2020 11:29 - 27.11.2020 15:21
Період завантаження договору: 27.11.2020 15:21 - 17.12.2020 15:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підйомники для осіб з інвалідністю (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Кількість 17 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 65098, Україна, Одеська область, Одеса, Степна, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНСВОЛЬТАЖ"

Оскарження: 27.11.2020 15:21 - 08.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 622 165.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 598 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2020 15:21
Документи 23
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАМІД"
Початкова пропозиція 1 606 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 598 370.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0
DEBZ s.r.o.
Початкова пропозиція 1 621 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 621 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: c9b70f856cc44020ae1ecd95b7f80b6a
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-06-000383-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНСВОЛЬТАЖ"
Номер договору: ОД/НХ-20-748-НЮ
Сума договору: 1 846 771.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 538 976.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 15.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Untitled.748.pdf
pdf
1_Untitled.748ДУ1.pdf
pdf
Untitled.748ДУ1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s