-
Відкриті торги
-
КЕП
Підйомники для осіб з інвалідністю (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Джерело фінансування – власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) українська мова (більш детальна інформація зазначена в тендерній документації)
1 846 771.20
UAH з ПДВ
Номер:
c9b70f856cc44020ae1ecd95b7f80b6a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-06-000383-a-a1
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Контактна особа:
Сурдуленко Наталя Валеріївна (048) 727-27-61 ntvm5@odz.gov.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНСВОЛЬТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43503941
-
Контактна особа:
Коженовский Денис 380634717133 TRANSVOLTAZH@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 07400, Київська обл., місто Бровари, БУЛЬВАР НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
Джерело фінансування – власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) українська мова (більш детальна інформація зазначена в тендерній документації)
Номер договору:
ОД/НХ-20-748-НЮ
Дата підписання:
15.12.2020 00:00
Період дії договору:
15.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 846 771.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 307 795.20 UAH)
Оплачено:
1 846 771.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 307 795.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підйомники для осіб з інвалідністю
(ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
ac5c542859f64a8b910844e6f5290da7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
узгоджена зміна ціни в договорі в бік зменшення (без зміни кількості(обсягу) та якості товарів)
Номер додаткової угоди:
ДУ1
Дата внесення змін до договору:
22.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано