-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підйомники для осіб з інвалідністю (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2020-11-06-000383-a
Джерело фінансування – власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) українська мова (більш детальна інформація зазначена в тендерній документації)
Завершена
1 622 165.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 110.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 110.83 UAH
Період уточнення:
06.11.2020 09:45 - 13.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим