-
Відкриті торги
-
КЕП
Підйомники для осіб з інвалідністю (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Оголошено тендер
2 040 000.00
UAH
Номер:
ca8fbad5cbac4edc91dbe29a2300fe4d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-19-001915-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 040 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підйомники для осіб з інвалідністю
(ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Примітки:
Протокол ТК№255 від 22.10.2020 зміни №24
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Дата опублікування:
19.08.2020 10:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума2 040 000.00 UAH