• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Завершена

700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Номер: b12a7e13e3754246b6ded5342c54642c
Внутрішній номер закупівлі: 6979978
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-30-006667-c   
Замовник: СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
Контактна особа: Олександр Ржевський +380577003534 buh_gospodar@kh.minjust.gov.ua https://kharkivobljust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 000.00 UAH
Період уточнення: 30.10.2020 16:02 - 06.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2020 16:02 - 16.11.2020 16:00
Аукціон: 17.11.2020 11:00 - 17.11.2020 11:21
Період кваліфікації: 17.11.2020 11:21 - 18.11.2020 15:37
Період завантаження договору: 18.11.2020 15:37 - 08.12.2020 15:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Код ДК 021:2015: 30121300-6 Копіювально-розмножувальне обладнання
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»

Оскарження: 18.11.2020 15:37 - 29.11.2020 00:00
Початкова пропозиція 565 215.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
565 215.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2020 15:37
Документи 81
Скарги 0
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
Початкова пропозиція 594 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
594 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 30
Скарги 0

Контракти

Номер: d60becf702ff42b4b29875f42dcb896c
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-30-006667-c-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Номер договору: 0312/1
Сума договору: 565 215.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 471 012.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 03.12.2020 13:44
Статус:
Виконаний
pdf
Договір БФП 0312-1.pdf
p7s
sign.p7s