-
Відкриті торги
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
d42941f9eb6c477284f27a911e17a520
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-30-005218-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.10.2020 14:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Кількість
50 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума700 000.00 UAH