-
Відкриті торги
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
565 215.00
UAH з ПДВ
Номер:
d60becf702ff42b4b29875f42dcb896c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-30-006667-c-c1
Замовник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Контактна особа:
Олександр Ржевський +380577003534 buh_gospodar@kh.minjust.gov.ua https://kharkivobljust.gov.ua
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
0312/1
Дата підписання:
03.12.2020 13:44
Період дії договору:
03.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
565 215.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 94 202.50 UAH)
Оплачено:
565 215.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 94 202.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
На карті