-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Тендер Prozorro UA-2020-10-30-006667-c
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Період оскарження:
30.10.2020 16:02 - 12.11.2020 00:00
Нічого не знайдено.