• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області).

Завершена

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер: 26921231b5de46e1813a8b9486bad44f
Внутрішній номер закупівлі: 6971133
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-30-001856-c   
Замовник: Старосільська сільська рада
Контактна особа: Олександр Кузьмич +380363545352 stareselorada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 350.00 UAH
Період уточнення: 30.10.2020 10:51 - 05.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2020 10:51 - 15.11.2020 18:00
Аукціон: 16.11.2020 15:59 - 16.11.2020 16:26
Період кваліфікації: 16.11.2020 16:26 - 20.11.2020 16:32
Період завантаження договору: 20.11.2020 16:32 - 10.12.2020 16:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області )
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 30 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 34210, Україна, Рівненська область, с. Старе Село, вул. Б. Хмельницького, 50 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ФЕДОТОВ АНТОН ВАЛЕРІЙОВИЧ

Оскарження: 20.11.2020 16:32 - 01.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 267 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2020 16:32
Документи 18
Скарги 0
ТОВ "Епіцентр К"
Початкова пропозиція 269 937.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 897.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 51
Скарги 0
ФОП Лашко Тетяна Вікторівна
Початкова пропозиція 268 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 96fbf26d2b24410eb5f4bc71e3d59817
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-30-001856-c-c1
Постачальник: ФОП ФЕДОТОВ АНТОН ВАЛЕРІЙОВИЧ
Номер договору: 210
Сума договору: 266 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 07.12.2020 14:42
Статус:
Виконаний
jpg
Договірс.5.jpg
jpg
Договір с.4.jpg
jpg
Договір с.3.jpg
jpg
Договір с.1.jpg
jpg
Договір с.2.jpg
jpg
Спеціфікація Телевізор.jpg
jpg
Спеціфікація ..jpg
jpg
Угода № 1.jpg
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s