• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області).

266 550.00 UAH без ПДВ
Номер: 96fbf26d2b24410eb5f4bc71e3d59817
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-30-001856-c-c1
Замовник: Старосільська сільська рада
Постачальник: ФОП ФЕДОТОВ АНТОН ВАЛЕРІЙОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 210
Дата підписання: 07.12.2020 14:42
Період дії договору: 07.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 266 550.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 266 550.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області )
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 30 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 34210, Україна, Рівненська область, с. Старе Село, вул. Б. Хмельницького, 50 На карті

Внесені зміни

    Номер: f1d44b10e5e34fa583f03b6c49246e9c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони погодилися внести зміни до Договору № 210 від 07 грудня 2020 року (далі - Договір) змінити пункт 1.2. та викласти в новій редакцій: «1.2. Найменування та кількість товару - «телевізор SetUP 50USF20 у комплекті з комп’ютерною мишею та настінним кріпленням» Кількість – 30 шт.».
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 14.12.2020 11:26
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Спеціфікація ..jpg
jpg
Угода № 1.jpg
p7s
sign.p7s