-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області).
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
433539c167f64d48a4374a1918562892
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-30-001753-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Старосільська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387645
-
Адреса:
34210, Україна, Рівненська область, с. Старе Село, вул. Богдана Хмельницького, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Старосільська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387645
-
Адреса:
34210, Україна, Рівненська область, с. Старе Село, вул. Богдана Хмельницького, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області).
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.10.2020 10:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗалишки освітньої субвенції за 2019 р.
Сума270 000.00 UAH